Расписание занятий на 2-ое полугодие 2019/2020 уч. г.

 

I  клас

II клас

III  клас

IV клас

Панядзелак

1. Бел. літ-ра (нав.чыт.)  6

1. Чалавек і свет   5

1. Бел. мова    10

1. Бел.

літаратура 6

2. Бел. мова (нав.п.)     10

2. АБЖ        4

2. Выяўл. мастац.  2

2.  Бел.

мова     10

3. Выяўленч. мастацт.     3

3. Рус. мова      10

3. Англ. мова     11

3. Матэматыка  

        12

4. Фізічная культ.  і зд.   3

4. Музыка        3

4.  Бел. літаратура     6

4. Фізіч. культ.

  і зд.  3

 

5. Фізіч. культ.  і зд.    3

5.   АБЖ       4

5.  Факультатыў

       

 

 I  клас

 II клас

 III  клас

 IV клас

Аўторак  

1. Рус. мова    10

1. Рус. літаратура     6

1. Бел. літаратура      6

1. Музыка   3

2. Прац. навучанне  4

2. Рус.  мова         10

2. Матэматыка      12

2. Матэматыка         12

3. Матэматыка       12

3.  Выяўл. маст. 3

3. Музыка      3

3. Англ. мова         11

4. Факультатыў

4.  Матэматыка      12

4.  Бел. мова    10

 4. Бел.  мова       10

5. Выхав. гадзіна

5. Факультатыў

5.  ГЗС           3

5. Бел. літаратура  6

.

 

6.  Кружок

6. Стым. заняткі

 

 

 

 

 

 I  клас

 II  клас

 III  клас

IV клас 

Серада

1. Бел. літ-ра (н.ч.)    6

1. Матэматыка  12

1. Руская  літарат.    6

1. Працоўнае навуч.     4

2 . Матэматыка         12

2. Фізічн. культ. і зд.   3

2.  Англ. мова  11

2. Чалавек і свет     5

3. Фізіч.культ.  і зд.      3

3. Бел.  мова    10

3. Матэматыка   12

3.  Англ. мова         11

4. Бел. мова (н.п.)      10 

4. Бел. літаратура      6

4.  Фізіч. культ. і зд.     3

4. Бел. мова          10

 

5. Выхав. гадзіна

5. Руская мова 10

5. АБЖ    4

 

 

 6. Факульт.англ./р.м.

6. Фізіч. ультура і зд  3.

 

 

 

 

 

 I  клас

 II  клас

III  клас 

IV клас  

Чацвер

1. Музыка       3

1. Руская мова  10

1. Англ. мова  11

1. Рус. літ.   6

2. Матэматыка    12

2. Працоўнае навуч.      4

2. Матэматыка          12

2. Выяўлен. м-ва

3. Чалавек і свет       5

3. Матэматыка        12

3. Працоўнае навуч.   4

3. Англ. мова  11

4. Выяўл. мастацтва  3

4. Руск. літаратура     6

4. Руская  мова       10

4. Рус. мова  10

5. Факультатыў

5. Факультатыў

5. Рус. літаратура   6                

5. Матэм.

 

 

 

 

 

 I  клас

 II  клас

III  клас 

IV клас 

Пятніца

1. Матэматыка          12

1. Бел. літаратура        6

1. Фізіч. культ. і зд.    3

1. Матэматыка        12

2. Г З С          3

2. Матэматыка  12

2. Матэматыка   12

2. Рус.  мова  10

3. Бел. мова (н.п.)  10

3. Бел. мова    10

3.  Рус.  мова   10

3. ГЗС        3

4. Бел. літ-ра (н.ч.)  6

4. ГЗС

4.  Чалавек і свет      5

4. Рус. літаратура     6

5. Падтрым. заняткі

5. Падтр./стым. заняткі

5.  Вых. гадзіна

5. Вых. гадзіна

 

 

 

6. Факультатыў

 

V

VI

VII

VIII

Панядзелак  

1. Матэматыка

1.  Рус. літаратура

1. ГЗС

1. Гісторыя Беларусі

2.  Бел. мова

2. Матэматыка

2.Матэматыка

2. Англійская мова

3. Бел. літаратура

3. Беларуская мова

3. Біялогія

3.  Фізічн. культ. і зд.

4. Мастацтва

4.  Рус. мова

4. Англійская мова

4.Матэматыка

5. Рус. літаратура

5. Бел. літаратура

5.Беларуская мова

5. Фізіка

                           

6.  Гісторыя  Беларусі

6.Беларуская літ-ра

6. Біялогія

 

 7. Фак. (матэм.)

7. Фак.(хімія)

 

 

 

 

 

0.   Інфарм. 1 гр. 

 

 

 V

 VI

 VII

 VIII

Аўторак 

1.  Англ. мова

1. Бел. літаратура

1. Хімія

1. Працоўнае навучанне

2. Матэматыка

2 . Матэматыка

2. Фізічная культура і зд.

2. Руская мова

3. Рус. літаратура

3. Біялогія

3.Матэматыка

3. Англійская мова

4.  Рус. мова

4. Бел. мова

4. Руская мова

4. Фізіка

5.  Прац. навучанне

5. Англ. мова

5.  Бел. літаратура

5.Матэматыка

6. АБЖ

6. ГЗС

6. Працоўнае навучанне

6.Інфарматыка 2 гр.

 

7. Выхаваўч. гадзіна

7. Працоўнае навучанне

 7. Факульт. (р. мова)

 

 V

 VI

VII 

 VIII

Серада

1.  Бел. мова

1. Працоўнае навучанне

1. Гісторыя Бел.

1. Фізічная культура і зд.

2.Фізічн.культура і зд.

2. Працоўнае навучанне

2. Геаграфія

2. Мастацтва

3.  Англ. мова

3. Матэматыка

3.Матэматыка

3. Гісторыя Беларусі

4. Сусветная гісторыя

4.  Англ. мова

4. Фізіка

4. Матэматыка

5. Матэматыка

5. Фізічн. культ. і зд.

5. Англійская мова

5. Беларуская мова

6. Чалавек і свет

6.  Мастацтва

6.Інфарматыка 1 гр.

6. Хімія

 

 

 7.Інфарматыка 2 гр.

 

7. Геаграфія 

 

 V

 VI

 VII

VIII 

Чацвер

1. Матэматыка

1. Гісторыя Беларусі                     

1.Беларуская мова

1. ГЗС

2.  ГЗС

2.  Руская  мова

2. Фізічная культура і зд.

2. Хімія

3.  Сусветная  гісторыя

3.  Руская літаратура

3. Матэматыка

3. Англійская мова

4.  Рус. мова

4.  Матэматыка

4.Англійская  мова

4.Матэматыка

5.   Англ. мова

5.  Геаграфія

5. Фізіка

5. Руская мова

 6. Факульт. (мат)

6.  Англ. мова

6.Інфарматыка 2 гр.

6.  Руская літаратура

 

 

7. Мастацтва

7.  Біялогія

 

 V

VI 

 VII

 VIII

Пятніца

1.  Матэматыка

1. Матэматыка

1. Руская літаратура

1. Беларуская мова

2.  Бел. мова

2. Руская мова

2. Руская мова

2.Матэматыка

3.  Бел. літаратура

3. Беларуская мова

3. Матэматыка

3. Рус. літаратура

4.  Рус. мова

4. Фізічная культура і зд.

4. Біялогія

4. Беларуская літ-ра

5.  Фізічная культура і зд.

5. Інф. 1 гр./факульт.-р.м.

5. Гісторыя Беларусі

5. Геаграфія

6. Выхаваўчая гадзіна

 

6.Выхаваўчая  гадзіна

6. Вых.гадзіна

 

 

 

7. Фізіка (пав. узровень)

 

IX

X

XI

Панядзелак

1. Бел. літаратура

1. Фізіка

1.  Хімія

2. Фізічная культура і зд.

2. Гісторыя Беларусі

2.  Англійская мова

3. Матэматыка

3. Дапр./мед. падр.

3.  Фізіка

4.  Хімія

4. Англійская мова

4.  Астраномія

5. Англійская мова

5. Геаграфія

5. Гісторыя Беларусі

6. Геаграфія

6. Фізічн. культ. і зд. (юн.)

6. Ф.культ.(дз.)/ Інф.1 гр.   

7. Грамадазнаўства

7. Фізічн. культ.і зд. (дз.)

7.   Геаграфія

 

 IX

X 

 XI

Аўторак 

1. Інфарм. 1 гр./фак. англ.

1. Матэматыка

1.  Рус. мова

2 . Руская  мова

2. Біялогія

2.  Англійская мова

3.  Фізіка

3.  Руская літаратура

3.  Беларуская  мова

4.  Матэматыка

4.  Англійская мова

4.  Беларуская літ-ра

5. Руская літаратура

5.  Хімія

5. Матэматыка

6. Факульт./Факульт.

6. Факульт. (англ. мова)

6.   Руская літаратура

7. Інф. 2 гр./фак. (Д.М.)

7. Вых. гадзіна

7.  Факульт. /Англ.мова/

 

 IX

 X

 XI

Серада

1.  Матэматыка

1. Фізічн.культ. і зд. (юн.)

1. Фізіка

2.  Бел. літаратура

2. Матэматыка

2. Біялогія

3.  Беларуская мова

3. Геаграфія

3. Хімія

4.  Англійская мова

4. Беларуская мова

4. ГЗС

5.  Біялогія

5. Беларуская літар.

5. Матэматыка

6.  Гісторыя Беларусі

6.  Англ. мова

6. Працоўнае навучанне

 

7. Грамадазн.

7. Фізічн. культ. і зд. (дз.)

7. Працоўнае навучанне

 

 IX

X 

 XI

Чацвер

1. Англійская мова

1. ГЗС

1. Матэматыка

2. Бел. мова

2. Матэматыка

2.  Англійская мова

3.  Хімія

3. Фізіка

3. Грамадазнаўства

4. Фізічная культура і зд.

4. Бялогія

4.  Дапр./мед. падр.

5.  Матэматыка

5. Хімія

5.  Факультатыў /гіст/

6.  Сусветная гісторыя

6. Грамадазн.

6.  Выхаваўчая гадзіна

 

7. Інфарматыка

7. Фізічн. культ. (юн.)

 

IX

X

 XI

Пятніца

1. ГЗС

1. Працоўнае навучанне

1. Біялогія

2. Фізіка

2. Гісторыя Беларусі

2. Працоўнае навучанне

3. Працоўнае навучанне                      

3. Руская мова

3. Матэматыка

4.  Матэматыка

4. Працоўнае навучанне

4. Гісторыя  Беларусі

5. Руская мова

5. Матэматыка

5. Бел. літаратура

6.  Вых. гадзіна

6. Рус. літаратура

6. Інф./ф. культ. (юн.)

7.  Біялогія

7. Працоўнае навучанне

7. Фізічн. культ.і зд. (дз.)

Субота

1. 8.30 - 9.15

1.

1. Працоўнае навучанне

 

2. 9.20 -10.05

2.

2. Працоўнае навучанне

 

3. 10.10 -10.55

3.

3. Працоўнае навучанне

 

4. 11.00 – 11.45

4. Працоўнае навучанне

 

 

5. 11.50 -12.35

5. Працоўнае навучанне

 

 

6. 12.40 – 13.25

6. Працоўнае навучанне

 

Ещё в этом разделе