Расписание занятий для учащихся с ОПФР

Расклад

вучаніцы V класа Міклуш Юліі спецыяльнага навучання

 па праграме дапаможнай школы першага аддзялення (6 класа)

інтэгрыраванага навучання і выхавання на другое паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года

 

V  (інтэгрыраваны)  клас

Панядзелак

1. Беларуская  літаратура

2. Элементы камп’ютарнай граматы (1)

3. Сацыяльна бытавая арыенціроўка

4.  Матэматыка

5. Руская літаратура

Аўторак

1. Беларуская мова

2. Беларуская літаратура

3.  Матэматыка

4.  Руская мова

5. Карэкцыйныя заняткі

Серада

1.  Працоўнае навучанне

2.  Матэматыка

3.  Працоўнае  навучанне 

4.  Сацыяльна бытавая арыенціроўка

5.  Беларуская мова

6.  Беларуская літаратура

7.  Выхаваўчая гадзіна

Чацвер

1. Працоўнае навучанне (1)

2. Чалавек і свет (1)

3. Беларуская літаратура (1)

4. АБЖ

5. Матэматыка

Пятніца

1. Беларуская мова

2. Працоўнае навучанне

3. Чалавек і свет

4. Працоўнае навучанне (1)

5. Руская мова

6. Працоўнае навучанне

 

Расклад

вучаніцы V класа Міклуш Юліі спецыяльнага навучання

 па праграме дапаможнай школы першага аддзялення (6 класа)

інтэгрыраванага навучання і выхавання на першае паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года

 

V  (інтэгрыраваны)  клас

Панядзелак

1. Беларуская  літаратура

2. Падтрымліваючыя заняткі

3. Чалавек і свет

4.  Матэматыка

5. Руская літаратура

Аўторак

1. Беларуская мова

2. Беларуская літаратура

3.  Матэматыка

4.  Руская мова

5.  Сацыяльна бытавое арыентаванне

Серада

1.  Працоўнае навучанне

2.  Працоўнае навучанне

3.  Працоўнае  навучанне 

4.  Карэкцыйныя заняткі

5.  Беларуская мова

6.  Беларуская літаратура

7.  Працоўнае навучанне

Чацвер

1.-

2. Матэматыка

3.Руская мова

4. АБЖ

5.Матэматыка

6.Чалавек і свет

7.Заняткі па інтарэсах (“Святы і традыцыі”)

Пятніца

1. Беларуская мова

2. Карэкцыйныя заняткі

3. Працоўнае навучанне

4. ГЗС

5. Працоўнае навучанне

6.Выхаваўчая гадзіна

7.Сацыяльна бытавая арыенціроўка

 

Расклад вучэбных заняткаў пры арганізацыі адукацыйнага працэсу дома

па вучэбнай праграме 5 класа першага аддзялення дапаможнай школы

 для дзяцей з інтэлектуальнай недастатковасцю

на другое паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года БАРАНОЎСКАГА ЯГОРА

ДНІ ТЫДНЯ

ПРАДМЕТЫ

Час

Настаўнікі

Панядзелак

1. Бел. мова і літаратурнае чытанне

15.00–15.45

Федарчук Г.В.

Аўторак

1. Чалавек і свет

9.00–9.45

Федарчук Г.В.

2. Бел. мова і літаратурнае чытанне

9.55–10.40

Федарчук Г.В.

Серада

1. Матэматыка

8.30–9.15

Дранец А.Р.

2. Карэкцыйныя  заняткі

9.20–10.05

Дранец А.Р.

3. Бел. мова і літаратурнае чытанне

13.00–13.45

Федарчук Г.В.

Чацвер

1. Беларуская мова і літарат. чытанне

12.00–12.45

Федарчук Г.В.

2. Матэматыка

14.00–14.45

Дранец А.Р.

3. Карэкцыйныя  заняткі

14.55–15.40

Дранец А.Р.

Пятніца

1. Беларуская мова і літарат. Чытанне

14.00–14.45

Федарчук Г.В.

2. Матэматыка

14.55–15.40

Дранец А.Р.

Расклад вучэбных заняткаў пры арганізацыі адукацыйнага працэсу дома

па вучэбнай праграме 5 класа першага аддзялення дапаможнай школы

 для дзяцей з інтэлектуальнай недастатковасцю

на першае поўгоддзе 2021/2022 навучальнага года БАРАНОЎСКАГА ЯГОРА

ДНІ ТЫДНЯ

ПРАДМЕТЫ

Час

Настаўнікі

Панядзелак

1. Матэматыка

14.00–14.45

Дранец А.Р.

2. Бел. мова і літаратурнае чытанне

15.00–15.45

Федарчук Г.В.

Аўторак

1. Чалавек і свет

9.00–9.45

Федарчук Г.В.

2. Бел. мова і літаратурнае чытанне

9.55–10.40

Федарчук Г.В.

Серада

1. Матэматыка

8.30–9.15

Дранец А.Р.

2. Карэкцыйныя  заняткі

9.20–10.05

Дранец А.Р.

3. Бел. мова і літаратурнае чытанне

15.00–15.45

Федарчук Г.В.

Чацвер

1. Беларуская мова і літарат. чытанне

12.00–12.45

Федарчук Г.В.

2. Матэматыка

14.00–14.45

Дранец А.Р.

3. Карэкцыйныя  заняткі

14.55–15.40

Дранец А.Р.

Пятніца

1. Беларуская мова і літарат. Чытанне

9.00–9.45

Федарчук Г.В.

 

Расклад

вучаніцы III класа Савачка Ліліі

па праграме дапаможнай школы (IV класа) для дзяцей з парушэннямі псіхічнага развіцця (цяжкасцямі ў навучанні) інтэгрыраванага навучання і выхавання

 на другое паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года

 

3 ( інтэгрыраваны) клас

Панядзелак

1. Фізічная культура і здароўе

2. Матэматыка

3. Англійская мова

4. Чалавек і свет

5. Руская мова

6. Класная гадзіна

7. Матэматыка

Аўторак

1. Руская літаратура

2. Матэматыка

3. Англійская мова

4. Выяўленчае мастацтва

5. Руская мова

6. Карэкцыйныя заняткі

Серада

1. Фізічная культура і здароўе

2. АБЖ

3. Беларуская  мова

4. Матэматыка

5. Беларуская літаратура

Чацвер

1. Руская літаратура

2. Руская мова

3. Працоўнае навучанне

4. Англійская мова

5. ГЗС

6. Заняткі па інтарэсах (“Краязнаўства”)

Пятніца

1. Музыка

2. Беларуская мова

3. Матэматыка

4. Беларуская літаратура

5. Карэкцыйныя заняткі

6. Факультатыўны занятак “Вытокі роднай мовы”

7. Чалавек і свет

Расклад

вучаніцы III класа Савачка Ліліі

па праграме дапаможнай школы (IV класа) для дзяцей з парушэннямі псіхічнага развіцця (цяжкасцямі ў навучанні) інтэгрыраванага навучання і выхавання

 на першае паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года

 

3 ( інтэгрыраваны) клас

Панядзелак

1. Фізічная культура і здароўе

2. Матэматыка

3. Англійская мова

4. Чалавек і свет

5. Беларуская мова

6. Класная гадзіна

7. Матэматыка

Аўторак

1. Руская літаратура

2. Матэматыка

3. Англійская мова

4. Выяўленчае мастацтва

5. Руская мова

6. Карэкцыйныя заняткі

Серада

1. Фізічная культура і здароўе

2. АБЖ

3. Беларуская  мова

4. Матэматыка

5. Беларуская літаратура

Чацвер

1. Руская літаратура

2. Руская мова

3. Працоўнае навучанне

4. Англійская мова

5. Матэматыка

6. ГЗС

7. Заняткі па інтарэсах (“Краязнаўства”)

Пятніца

1. Музыка

2. Беларуская мова

3. Матэматыка

4. Беларуская літаратура

5. Карэкцыйныя заняткі

6. Факультатыўны занятак “Вытокі роднай мовы”

7. Чалавек і свет

Ещё в этом разделе