План проведения мероприятий на каникулах

План

правядзення мерапрыемстваў на перыяд

     зімовых  канікул з 27.12.21 г. па 08.01.2022 года.

Дата

Змест работы

Удзельнікі

Час

Адказныя

27.12.21

АКЦЫЯ “ЧЫСТЫ КЛАС”

1.Экскурсія “Наведванне школьнага музея”.

2. Акцыя “ Чысты клас”.

3.Майстэрня  Дзеда Мароза “Падарунак сябру”.

4. Навагодні ранішнік. Сустракаем Новы год.

5.Спаборніцтва па настольнаму тэнісу.

1-11 кл

11 кл

10 кл

5 кл

1-4 кл

5-6 кл

10.00

10.00

10.00

09.00

10.30

Кл.кір., загадч каб

Сямейка А.І.

Касцюк С.М.

Кунай Н.Ф.

Настаўнікі І ступ.

Вабішчэвіч І.У.

28.12.21

1. Працоўны дэсант “Чысты клас”.

2.Гуляем у міні- футбол.

3.Караоке-шоў “ Чароўны куфэрак”.

5. Зімовыя гульні ў снежкі.

9 кл

7 кл

8 кл

1 кл

09.00

10.00

10.00

10.00

Шорах Л.В.

Вабіщэвіч І.У.

Кудласевіч С.Ф.

Сапон Л.Л.

29.12.21

1. Конкурс малюнкаў “Эх, Зімушка-зіма”

2. Вясёлая спартландыя.

3. Катанне на лыжах.

4. Рухомыя гульні на свежым паветры “Зімовыя забавы”

3 кл

6 кл

5-7 кл

4 кл

10.00

10.00

11.00

10.00

Гараст С.У.

Кудласевіч С.Ф.

Вабішчэвіч І.У.

Федарчук Г.В.

30.12.21

1.Анлайн - экскурсія  “Знакамітыя землякі”.

2. Навагодняя гульня “Угадай мелодыю”.

3. Спартыўная гульня “Валейбол”.

4. Прагулка ў прыроду “Зімовае царства”.

5. Аперацыя “ Чысты клас”.

9 кл 

6 кл

10 кл

5 кл

1 кл

10.00

10.00

10.00

10.00

10.00

Шорох Л.В.

Пуп Т.Ю.

Касцюк С.М.

Кунай Н.Ф.

Сапон Л.Л.

31.12.21

01.01.21

“З Новым 2022 годам!”

(святочныя дні)

03.12.21

1. Гульня “Поле цудаў”.

2. Экскурсія МНС г.Століна.

3. Экскурсія МНС г.Століна.

4.Спартландыя “ Алімпійскія падзеі Беларусі”.

5. Віктарына “Навагодні мультікарнавал”.

3 кл

3 кл

1 кл

11 кл

5 кл

10.00

09.00

09.00

10.00

10.00

Гараст С.У

Гараст С.У.

Сапон Л.Л.

Сямейка А.І.

Стаднік М.М.

04.01.22

1. Экскурсія ў школьны музей.

2. Гульня Падарожжа па Чытай горадзе”.

3. Конкурсная праграма “Навагодні калейдаскоп”.

4. Віктарына “Беларусь спартыўная”.

5. “Мы будучыя спартсмены” спартыўная гульня.

6 кл

2 кл

4 кл 

7 кл

8 кл

10.00

10.00

10.00

10.00

10.00

Пуп Т.Ю.

Домніч Н.І.

Федарчук Г.В.

Вабіщэвіч І.У.

Кудласевіч С.Ф.

05.01.22

1. Калядны турнір па шашкам.

2. Фотаконкурс “ Зіма”.

3. Зімовыя гульні ў снежкі.

4. Калаж “Зімовы пейзаж”.

5. Навагодні квэст “Вясёлыя пытанні”.

6.Удзел у раённых спаборніцтвах “Снежны снайпер”.

9 кл

10 кл

5 кл

2 кл

7 кл

10.00

10.00

10.00

10.00

11.00

09.00

Шорох Л.В.

Касцюк С. М.

Кунай Н.Ф.

Домніч Н.І.

Стаднік М.М.

Кудласевіч С.Ф

 

06.01.22

1. Фотаконкурс “Зімовыя замалёўкі”.

2. Удзел у раённых спаборніцтвах “Снежны снайпер”.

3. Спартландыя “Вышэй. Мацней. Хутчэй”.

4. Рухомая гульня “Два капітаны”.

5. Спаборніцтва “Гуляем у настольны тэніс”.

6 кл

5-7 кл

6 кл

11 кл

10.00

09.00

10.00

11.00

10.00

Стаднік М.М.

Кудласевіч С.Ф

Вабішчэвіч І.У

Пуп.Т.Ю.

Сямейка А.І.

  Аб’яднанні па ітарэсах працуюць згодна графіка работы

Намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце:                                Д.М.Васільева

 

 З Новым годам і Ражджаством!

План

правядзення мерапрыемстваў

на перыяд восеньскіх канікул

ў рамках акцыі “Карысныя канікулы

з 01.11.2021 г. па 06.11.2021 года

Дата

Змест работы

Удзельнікі

Час

Адказны

01.11-06.11

Акцыя “Чысты клас”

1-11 кл.

 

Класныя кіраўнікі

01.11

Гуляем у валейбол.

10 -11 кл.

10.00

Касцюк С.М.

01.11

Спаборніцтва па шахматам

5-6 кл.

11.00

Кудласевіч С.Ф.

02.11

Гуляем у лапту

7 кл.

10.00

Вабішчэвіч І.У.

02.11

Экскурсія ў краязнаўчы музей г. Століна,

урочышча Стасіна

1-4 кл.

Ад’езд

09.00

Класныя кіраўн.

02.11

Анлайн-падарожжа “Славутыя месцы Беларусі”

9 кл.

10.00

Шорох.Л.В.

02.11

Спартыўныя спаборніцтва “Гуляем у настольны тэніс”

11 кл.

10.30

Сямейка А.І.

02.11

Гуляем у піянербол

7 кл.

11.00

Вабішчэвіч І.У.

03.11

Інтэлектуальная гульня “Дзіўны свет загадак”

6 кл.

10.00

Пуп Т.Ю.

03.11

Гуляем у міні-футбол

8 кл.

10.00

Кудласевіч С.Ф.

03.11

Спартыўная праграма “Гуляць – здароўе мацаваць”

2 кл.

11.00

Домніч Н.І.

03.11

Віртуальная экскурсія  “Маё будучае”

11 кл.

11.00

Сямейка А.І.

03.11

Фотаконкурс “Разам весела крочыць”

3 кл.

10.30

Гараст С.У.

03.11

Інтэлектуальная віктарына  “Што ты ведаеш аб правілах дарожнага руху”

4 кл.

10.00

Федарчук Г.В.

03.11

Стварэнне калажа “ Залатая восень”

5 кл.

11.00

Кунай Н.Ф.

04.11

Спартландыя “Вышэй,мацней,хутчэй”

6 кл.

10.00

Пуп Т.Ю.

04.11

Конкурс дэкаратыўна –прыкладной творчасці

“Мае захапленні”

3 кл.

10.00

Гараст С.У.

04.11

Экскурсія у школьны музей у рамках праекта “Музе в чемодане”

2 кл.

10.00

Домніч Н.І.

04. 11

Афармленне фотагалерэі “Канікулы з пользай”

9 кл.

10.00

Стаднік М.М.

04.11

Экскурсія урочышча Стасіна, адкрыццё помніка загінуўшы мірным жыхарам падчас  ВАВ

9-11 кл.

Ад’езд 09.00

Вабішчэвіч І.У.

05.11

Акцыя “Абеліск”

7 кл.

11.00

Вабішчэвіч І.У.

05.11

Экскурсія “Мая прыгожая вёска”

5 кл.

10.00

Кунай Н.Ф.

05.11

Рухомыя гульні на свежым паветры

7-8 кл.

11.00

Кудласевіч С.Ф.

05.11

Агляд – разважанне “Кастрычнік 1917 у лёсах людзей”

9 кл.

10.00

Шорах Л.В.

05.11

Урок сяброўства

4 кл.

10.00

Федарчук Г.В.

 

Спаборніцтвы і гульні пры спрыяльных пагодных умовах праводзяцца на свежым паветры.

Аб’яднанні па інтарэсах працуюць згодна графіку работы

 

Намеснік  дырэктара па выхаваўчай рабоце:                                                                  Д. М. Васільева

Ещё в этом разделе