Расписание занятий

Расклад вучэбных заняткаў

на першае паўгоддзе 2022/2023 навучальнага года

 

I  класс (інтэграваны)

II клас

III клас

IV клас

(інтэграваны)

Панядзелак                

 

1.Бел. літ-ра (нав.чыт.) 6

1. Выяўленч. мастацт.3

1. Чалавек і свет  5

1. Бел. мова  10

2.Бел. мова(нав.п.)10

2. Фізіч. культ.  і зд.  3

2. Музыка 3

2. Фізічная культ. і зд.  3

3.Фізічная культ.  і        зд.   3

3. Матэматыка  12

3. Англ. мова  11

3. Англ. мова  11

4.Выяўленч. мастацт.3

4. Бел. літаратура  6

4. Фізічная культ. і          зд.  3

4. Бел. літаратура 6

 

 

5. Бел. мова  10

5. Рус. мова  10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Аўторак  

1.Музыка 3

1. Бел. мова  10

1. Бел. літаратура 6

1. Бел. літаратура 6

2.Матэматыка  12

2. АБЖ 4

2. Бел. мова  10

2. Англ. мова 11

3.Бел. мова(нав.п.)10

3. Матэматыка 12

3. Матэматыка 12

3. Выяўл. мастацтва  3

4.Выхаваўчая гадзіна

4. Бел. літаратура 6

4. Працоўнае навуч. 

4. Матэматыка 12

 

 

 

5. Бел. мова 10

 

 

 

6. Выхаваўчая   гадзіна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Серада

1. Бел. літ-ра (н.ч.) 6

1. Музыка 3

1. АБЖ 4

1. Фізічная культ. і зд. 3

2. Матэматыка 12

2. Бел. мова  10

2. Англ. мова 11

2. Матэматыка  12

3. Фізіч.культ.  і

  зд. 3

3. Матэматыка  12

3. Фізіч. культ. і             зд. 3

3. Рус. літаратура  6

4. Бел. мова 10

4. Фізічн. культ. і

зд.   3

4. Матэматыка  12

4. Рус. мова 10

 

 

5. Бел. мова 10

 

 

 

6. Бел. літаратура  6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Чацвер

1. Бел. літ-ра (н.ч.) 6

1. Рус. літаратура 6

1. Руская мова 10

1.АБЖ 4

2. Матэматыка  12

2. Матэматыка 12

2. Выяўл. мастацтва  3

2. Матэматыка 12

3. Працоўнае навуч. 4

3. Працоўнае навуч. 4

3. Англ. мова 11

3. Бел. мова  10

4. Рус. мова 10

4. Руская мова  10

4.  Матэматыка 12

4. Музыка 3

5. Чалавек  і свет 5

 

5. Руская літарат.  6

5. Чалавек і свет 5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пятніца

1. Гадзіна  зд. і спорту  3

1. Чалавек і свет 5

1. Руская літарат.  6

1. Гадзіна зд. і спорту 3

2. Матэматыка  12

2. Гадзіна зд. і спорту  3

2. Матэматыка 12

2. Англ. мова 11

3. Выяўленч. мастацт. 3

3. Бел. мова  10

3. Рус. мова  10

3. Матэматыка 12

   

4. Руская мова  10

4. Выхаваўчая гадзіна

4. Працоўнае навуч. 4

 

5. Рус. літаратура 6

5. Гадзіна зд. і спорту 3

5. Рус. літаратура 6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V клас

VI класс

(інтэграваны)

VII клас

   VIII клас

Панядзелак  

1. Бел. літаратура 6

1. Працоўнае навучанне 4

1. Гісторыя Беларусі 7

1. Біялогія 8

2. Матэматыка  12

2. Працоўнае навучанне 4

2. Матэматыка  12

2. Англ. мова 11

3. Працоўнае навучанне 4

3. Матэматыка  12

3. Фізіка 9

3. Геаграфія 6

4. Англ. мова  11

4. Англ. мова 11

4. Прац. навуч. 4

4. Інфарматыка 1  гр. 8

5. Фізічн. культ.  і зд. 3

5. Бел. літаратура 6

5. Прац. навуч. 4

5. Фізіка 9

 

6. Гісторыя Беларусі 7

6. Англ. мова  11

6.  Прац. навучанне 4

 

 

7. Інфарматыка 1 гр. 8

7. Хімія 9

 

 

 

 

 

Аўторак 

1. Рус. мова  10

1. Бел. мова  10

1. Рус. мова  10

1. Мастацтва 3

2. Бел. мова  10

2. Матэматыка  12

2. Рус. літаратура 6

2. Матэматыка 12

3. Мастацтва 3

3. Рус. літаратура 6

3. Англ. мова  11

3. Хімія 9

4. Матэматыка  12

4. Рус. мова  10

4. Біялогія 8

4. Англ. мова 11

5. Англ. мова  11

5. Біялогія 8

5. Матэматыка 12

5. Бел. літаратура  6

6. АБЖ 4

6. Інфарм. 1 гр.  

6. Фізічн.культ. і зд. 3

6. Фізіч. культура  і зд.3

  7. Выхаваўчая гадзіна  

7. Біялогія 8

 

 

 

 

 

Серада

1. Бел. літаратура 6

1. Фізічн. культ. і зд. 3

1. Матэматыка 12

1.Рус. літаратура 6

2. Бел. мова  10

2. Матэматыка 12

2. Фізічн. культ. і зд. 3

2. Рус. мова 10

3. Сусветн. гісторыя 7

3. Англ. мова 11

3. Бел. мова   10

3.Матэматыка 12

4. Матэматыка 12

4. Рус. літаратура 6

4. Бел. літаратура 6

4.Гісторыя Беларусі  7

5. Фізічн. культ. і зд. 3

5. Рус. мова  10

5. Фізіка 9

5.Матэматыка 12

6. Выхав. гадзіна

6. Мастацтва 4

6. Сусветн. гісторыя 7

6.Фізічн. культура і зд.3

 

 

7. Выхав. гадзіна

7.Інфарматыка 2 гр.

 

 

 

 

 

Чацвер

1. Бел. мова 10

1. Сусветная гісторыя 7

1. Хімія 9

1. Фізіка  9

2. Матэматыка 12

2. Матэматыка  12

2. Рус. літаратура  6

2.Бел. літаратура  6

3. Рус. літаратура  6

3. Гадзіна  зд. і спорту 3

3. Рус. мова  10

3.Бел. мова 10

4. Рус. мова  10

4. Англ. мова 11

4. Матэматыка 12

4.Матэматыка 12

5. Сусветн. гісторыя 7

5. Бел. літаратура  6

5. Геаграфія 6

5. Інфарматыка 3 гр.

6. Гадзіна зд. і спорту 3

6. Бел. мова  10

6. Біялогія  8

6. Рус. мова 10

 

7. Інфарматыка 2 гр 8

7. Мастацтва 3

 

 

 

 

 

 

Пятніца

1. Чалавек і свет 5

1. Рус. мова 10

1. Матэматыка  12

1. Англ. мова 11

2. Матэматыка 12

2. Геаграфія 6

2. Бел. мова  10

2.Сусветн.  гісторыя 7

3. Англ. мова 11

3. Матэматыка  12

3. Гадзіна зд. і спорту 3

3. Бел. мова 10

4. Рус. літаратура  6

4. Бел. мова 10

4. Англ. мова 11

4. Матэматыка 12

5. Рус. мова 10

5. Фізічн. культура і зд. 3

5. Інфарматыка 2 гр. 8

5. Геаграфія 6

 

6. Інфарм. 3 гр.

 

6. Гадзіна зд. і спорту 3

 

 

 

7. Выхав. гадзіна

 

IX  клас

X  клас

XI   клас

Панядзелак  

1. Фізічн.культ. і зд. 3

1. Інфарматыка 8

1. Рус. літаратура 6

2. Англ. мова  11

2. Бел. мова 10

2. Біялогія 8

3. Гісторыя Беларусі 7

3. Бел. літаратура 6

3. Хімія 9

4. Фізіка 9

4. Рус. мова  10

4. Грамадазнаўства 7

5. Хімія 9

5. Англ. мова 11

5. Інфарматыка 8

6. Інфарматыка 1 гр. 8

6. Хімія 9

6. Англ. мова  11

7. Працоўнае навуч. 4

7. Фізіч. культ. і зд. (дз.)

7. Фіз. к. і зд. (дзяў.)

 

 

 

 

Аўторак 

1. Біялогія 9

1. Матэматыка 12

1. Астраномія 8

2. Рус. мова 10

2. Біялогія 8

2. Бел. мова 10

3. Матэматыка 12

3. Бел. літаратура    6

3. Рус. мова 10

4. Бел. мова 10

4. Рус. мова   10

4. Матэматыка 12

5. Рус. літаратура 6

5. Фізіка 9

5. Бел. літаратура 6

6. Бел. літаратура 6

6. Гісторыя Беларусі 7

6. Рус. літаратура 6

 

7. Фізіч. культ. і зд. (юнакі)

7. Гіст Беларусі (баз.)/Фізіч. культ.  і зд. (юнакі)

 

 

 

 

Серада

1. Геаграфія 6

1. Матэматыка 12

1. Сусв. гіст.(пр)/Прац. навуч.

2. Фізіка  9

2. Матэматыка 12

2. Гіст. Беларусі (пр.)/Прац. нав.

3. Хімія 9

3. Чарчэнне 4

3. Фізіка  9

4. Англ. мова  11

4. Хімія 9

4. Матэматыка 12

5. Факультатыў

5. Інфарматыка 8

5. Геаграфія 6

6. Інфарматыка  2 гр. 8

6. Геаграфія 6

6. Біялогія 8

7. Грамадазнаўства 7

7. Фізічн. культ. і зд. - (дз.) 3

7. Фізіч.культ.і зд. (дзяўч.)

 

 

 

 

Чацвер

1. Матэматыка 12

1. Рус. мова  10

1. Англ. мова  11

2. Рус. мова  10

2. Англ. мова 11

2. Гадзіна зд. і спорту 3

3. Матэматыка 12

3. Сусветная гісторыя 7

3. Хімія 9

4. Мастацтва 4

4. Фізіка  9

4. Дапр./мед .падр. 3

5. Англ. мова  11

5. Біялогія  8

5. Матэматыка 12

6. Геаграфія 6

6. Мед./дапр. падрыхтоўка 3

6. Гіст. Беларусі/Прац. навуч.

7. Гадзіна зд. і спорту  3

7. Фізіч.к. і зд. (юнакі) 3

7. Сусв. гіст.(пр)/Прац.навуч.

 

 

 

 

Пятніца

1. Рус. літаратура  6

1. Грамадазнаўства 7

1. Матэматыка 12

2. Матэматыка   12

2. Інфарматыка 8

2. Бел. мова 10

3. Бел. мова 10

3. Рус. літаратура  6

3. Фізіка 9

4. Фізіка 9

4. Гадзіна зд.  і спорту 3

4. Сусв. гіст.(баз.)/Фізіч.культ. і зд. (юнакі)

5. Сусветная  гісторыя 7

5. Матэматыка 12

5. Прац. навуч.

6. Фізічн.культ. і зд. 3

 

6. Прац. навуч. (баз.)/Гіст. Беларусі (пр.)

7. Выхав. гадзіна

 

 

 

 

 

 

Субота

     
     
   

 

     
     
     
   

 

 

Расклад вучэбных заняткаў

на другое паўгоддзе 2022/2023 навучальнага года

 

I  класс

II клас

III (інтэгр.) клас

IV клас

Панядзелак                

 

1.Бел. літ-ра (нав.чыт.) 6

1. Бел. мова  10

1. Фізічная культ. і          зд.  3

1. Музыка 3

2.Бел. мова(нав.п.)10

2. Фізіч. культ.  і

    зд.  3

2. Матэматыка 12

2.  Бел. мова  10

3.Фізічная культ.  і        зд.   3

3. Матэматыка  12

3. Англ. мова  11

3. Бел. літаратура 6

4.Выяўленч. мастацт.2

4. Бел. літаратура  6

4. Чалавек і свет  5

4. Англ. мова  11

 

 

5. Рус. мова  10

5. Працоўнае навуч. 4

 

 

6. Выхав. гадзіна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Аўторак  

1.Прац. навуч. 4

1. Музыка 3

1. Матэматыка 12

1. Фізічная культ.  і        зд. 3

2.Рус. мова  10

2. Бел. мова 10

2. Руская  літарат. 6

2. Англ. мова 11

3.Матэматыка  12

3. Бел. літаратура 6

3. Англ. мова  11

3. Рус. літаратура 6

4. Музыка 3

4. Матэматыка 12

4. Рус. мова 10

4. Матэматыка 12

 

5. Выхав. гадзіна

5. Выяўл. мастац. 2

5. Руская мова 10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Серада

1. Бел. літ-ра (н.ч.) 6

1. Рус. мова  10

1. АБЖ

1. Бел. літаратура 6

2 .Бел. мова (н.п.)  10

2. Працоўнае навуч. 4

2. Фізіч. культ. і зд. 3

2. Матэматыка  12

3.Фізіч.культ.  і

  зд.   3

3. Матэматыка 12

3. Бел. мова 10

3. Выяўл. мастацтва 2

4. Матэматыка 12

4.Фізічн. культ. і

зд.   3

4. Матэматыка  12

4. Бел. мова 10

 

 

5. Бел. літаратура  6

5. АБЖ 4

 

 

 

6. ГЗС 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Чацвер

1. Матэматыка  12

1. Выяўленч. мастацт. 2

1. Руская літарат.  6

1. Рус. мова 10

2. Бел. літ 6

2. Чал. і свет 5

2. Руская мова 10

2. Руская літар. 6

3. Бел. мова 10

3. Руская мова  10

3. Працоўнае навуч. 4

3. Англ. мова  11

4. Выхав. гадзіна

4. Рус. літаратура 6

4. Англ. мова 11

4. Фізічн. к. і зд. 3

 

5. АБЖ 4

5. ГЗС 3

5. Матэматыка 12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пятніца

1. Чалавек  і свет 5

1. Рус. літаратура 6

1. Музыка  3

1. Чалавек і свет 5

2. Гадзіна  зд. і спорту  3

2. Матэматыка  12

2. Бел. мова  10

2. Матэматыка 12

3. Матэматыка  12

3. Гадзіна зд. і спорту  3

3. Матэматыка 12

3. Рус. мова 10

4. Выяўленч. мастацт. 2

4. Руская мова  10

4. Бел. літаратура 6

4. Выхав. гадзіна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V (інтэгр.) клас

VI класс

VII клас

   VIII клас

Панядзелак  

1. Бел. літаратура 6

1. Інфарм. 1 гр./факульт.

1. Англ. мова  11

1. Сусветная гісторыя 7

2. Англ. мова  11

2. Англ. мова  11

2. Рус. літаратура 6

2. Матэматыка 12

3. Сусветная гісторыя 7

3. Геаграфія 6

3. Матэматыка  12

3. Англ. мова 11

4. Матэматыка  12

4. Бел. мова  10

4. Фізічн. культ. і зд.  3

4. Бел. мова 10

5. Рус. літаратура  6

5. Матэматыка  12

5. Сусветная гісторыя 7

5. Фізіч. культура  і зд.3

 

6. Фізічн. культ.  і зд. 3

6. Біялогія  8

6. Бел. літаратура 6

 

 

7. Інфарматыка 1 гр. 8

7. Рус. мова  10

 

 

 

 

 

Аўторак 

1. Бел. мова  10

1. Матэматыка  12

1. Матэматыка 12

1. Рус. мова 10

2. Бел. літаратура 6

2 Рус. мова  10

2. Гадзіна зд. і спорту 3

2.Фізіка  9

3. Матэматыка  12

3. Біялогія 8

3. Фізіка  9

3. Рус. літаратура 6

4. Рус. мова  10

4. Англ. мова  11

4. Мастацтва 3

4. Матэматыка 12

5. Фізічн. культура і зд. 3

5. Мастацтва 4

5. Англ. мова  11

5. Біялогія 8

6. Мастацтва 3

6. Сусветная гісторыя 7

6. Рус. мова  10

6. Хімія 9

   

7. Інфарматыка 1 гр. 8

 

 

 

 

 

Серада

1. Прац. навучанне  4

1. Бел. мова   10

1. Хімія 9

1.Матэматыка 12

2. Матэматыка 12

2. Працоўнае навучанне 4

2. Бел. мова   10

2. Англ. мова 11

3. Сусветн. гісторыя 7

3. Працоўнае навучанне 4

3. Матэматыка 12

3.Інфарматыка 2 гр. 8

4. Англ. мова  11

4. Гісторыя Беларусі 7

4. Рус. мова  10

4. Хімія  9

5. Бел. мова  10

5. Матэматыка 12

5. Прац. навуч.  4

5. Фізічн. культ. і зд. 3

2. Рус. літаратура 6

 

6. Прац. навуч.  4

6. Геаграфія 6

7. Выхав. гадзіна

 

7. Інфарм. 3 гр. 8

7.Прац. навучанне 4

 

 

 

 

 

Чацвер

1. Фізічн. культ. і зд. 3

1. Бел. літаратура  6

1. Матэматыка 12

1. Англ. мова 11

2. Англ. мова  11

2. Англ. мова 11

2. Біялогія  8

2. Матэматыка 9

3. Рус. мова 10

3. Матэматыка  12

3. Фізіка  9

3. Мастацтва 3

4. АБЖ 4

4. Рус. мова  10

4. Бел. літаратура  6

4. Фізіка  9

5. Матэматыка 12

5. Рус. літаратура  6

5. Англ. мова 11

5. Гісторыя Беларусі  7

 

6.Фізічн. культура і зд. 3

6.Фізічн. культура і зд. 3

6.Матэмат. (пав.узр.)

 

7. Інфарматыка 2 гр 8

 

 

 

 

 

 

 

Пятніца

1. Бел. мова 10

1. Рус. літаратура  6

1. Матэматыка  12

1. Біялогія 8

2. Матэматыка 12

2. Рус. мова 10

2. Геаграфія 6

2. Матэматыка 12

3. Чалавек і свет 5

3. Бел. мова  10

3. Гісторыя Беларусі  7

3. Бел. мова 10

4. Гадзіна зд. і спорту 3

4. Матэматыка  12

4. Бел. літаратура  6

4. Рус. літаратура  6

5. Рус. мова 10

5. Гадзіна зд. і спорту 3

5. Бел. мова  10

5. Геаграфія 6

 

6. Бел. літаратура  6

6. Інфарматыка 2 гр. 8

6. Гадзіна зд. і спорту 3

 

7. Выхав. гадзіна

7. Выхав. гадзіна

7. Выхав. гадзіна

 

IX  клас

X  клас

XI   клас

Панядзелак  

1. Фізічн.культ. і зд. 3

1. Біялогія  8

1. Матэматыка 12

2. Бел. літаратура 6

2. Геаграфія 6

2. Хімія 9

3. Бел. мова  10

3. Чарчэнне  4

3. Рус. мова (баз.узр.)/біял. (пр.)

4. Матэматыка  12

4. Англ. мова  11

4. Рус. літаратура 6

5. Англ. мова  11

5. Матэматыка  12

5. Англ. мова  11

6. Рус. літаратура  6

6. Гісторыя Беларусі (пр.)

6. Геаграфія 6

7. Сусветная гіст.  7

7. Фізіч. культ. і зд. (дз.) 3

7. Біялогія (пр.)/Фіз.к. і зд. (юн.)

 

 

 

 

Аўторак 

1. Хімія  9

1. Бел. літаратура 6

1. Фізіка  9

2. Матэматыка 12

2.Сусв. гіст.(пр)/Прац. навуч.

2. Астраномія 8

3. Гісторыя Беларусі 7

3. Матэматыка 12

3. Бел. літаратура 6

4. ГЗС 3

4. Фізіка 9

4. Рус. мова (пр.)/Біялогія (б)

5. Рус. мова 10

5. Бел. мова 10

5. Матэматыка 12

 6. Інфарматыка 1 гр. 8/ мат.(пав.) 

6. ГЗС 

6. Англ. мова  11

7. Біялогія 8

7. Гісторыя Беларусі (пр.)

7. Дапр./мед. падр. 3

 

 

 

 

Серада

1. Фізіка  9

1. Рус. мова 10

1. Гісторыя Беларусі 7

2. Матэматыка 12

2. Рус. літаратура 6

2. Грамадазнаўства 7

3. Англ. мова  11

3. Хімія 9

3. Бел. мова 10

4. Працоўнае навуч. 4

4. Матэматыка 12

4. Бел. літаратура 6

5. Геаграфія 6

5. Англ. мова  11

5. Матэматыка 12

6. Біялогія 8

6. Інфарматыка 8

6. Сусветная  гісторыя  7

 

7. Выхав. гадзіна

7. Фізічн.к. і зд. (дз.) 3

 

 

 

 

Чацвер

1. Рус. мова  10

1. Біялогія  8

1. Англ. мова  11

2. Грамадазнаўства 7

2. Фізіка  9

2. Рус. м. (пр.)/Прац. навучанне

3. Матэматыка 12

3. Мед./дапр. падр. 3

3. Хімія 9

4. Англ. мова  11

4. Матэматыка 12

4. Фізічн. культ. і зд. (дз)

5. Бел. мова  10

5. Англ. мова 11

5. Фізіка  9

6. Бел. літаратура  6

6. Сус. гіст. (пр.)/Прац. навучанне  

6. Біялогія (пр.)

 

7. Гіст. Беларусі (баз.узр.)/ Фізіч.к. і зд. (юнакі)

7. Фізіч. культ. і зд. (юн.)

 

 

 

 

Пятніца

1. Інфарматыка 1 гр.  8

1. Фіз.культ. і зд. (юн.)/Гіст. Бел. (баз.узр.)

1. Гадзіна зд. і спорту 3

2. Сусветная гіст.  7

2. Хімія 9

2. Прац. нав./рус. мова (пр)

3. Фізіка 9

3. Рус. літаратура  6

3. Матэматыка 12

4. Матэматыка 12

4. Фізічн. культ. і зд. (дз.)

4. Біялог. (баз.)

5. Хімія 9

5. Грамадазнаўства  7

5. Інфарматыка 8

6. Фізічн. культ. і зд. 3

6. Сусветная гіст.  7 (пр.)

6. Прац. навуч. (баз.)/біял.(пр.)

7. Выхав. гадзіна

 

7. Выхав. гадзіна

 

 

 

 

Субота

08:30-09:15

1. Працоўнае  навучанне (баз.)

 

09:20-10:05

2. Працоўнае  навучанне (баз.)

 

10:10-10:55

3. Працоўнае  навучанне (баз.)

 

11:00-11:45

4. Працоўнае  навучанне (баз.)

 

11:50-12:35

 

1. Працоўнае  навучанне (баз.)

 12:40-13:25

 

2. Працоўнае  навучанне (баз.)

 13:30-14:15

 

3. Працоўнае  навучанне (баз.)

 

 

 

Ещё в этом разделе