Расписание факультативных занятий

Расклад   факультатыýных  заняткаý  на другое паўгоддзе

2021/2022  навучальнага  года

 

Назва факультатыўных заняткаў

Дзень правядзення

Настаўнікі

Клас

Час правядзення

1.

Вытокі  роднай мовы

Панядзелак 

Сапон Л.Л.

I

13:00-13:45

2.

Матэматычная вясёлка

Аўторак

Сапон Л.Л.

I

13:00-13:45

3.

Мой  край

Серада

Сапон Л.Л.

I

13:00-13:45

4.

Вытокі роднай мовы

Серада

Домніч Н.І.

II

13:00-13:45

5.

Матэматычная вясёлка

Панядзелак

Домніч Н.І.

II

13:00-13:45

6.

Матэматычная вясёлка

Серада

Гараст С.У.

III

14:05-14:50

7.

Вытокі роднай мовы

Пятніца

Гараст С.У.

III

14:05-14:50

8.

Вытокі роднай мовы

Панядзелак

Федарчук Г.В.

IV

14:05-14:50

9.

Матэматычная  вясёлка

Пятніца

Федарчук Г.В.

IV

13:00-13:45

10.

Будучыня  пачынаецца сёння

Чацвер

Федарчук Г.В.

IV

14:05-14:50

11.

Уводзіны ў інфарматыку

Панядзелак

Крупкевіч Я.І.

V

14:05-14:50

12.

Практыкум па чытанні

Чацвер

Касцюк С.М.

V

14:05-14:50

13.

Сакрэты словазмянення, слова- і формаўтварэння

Серада

Кунай  Н.Ф.

VI

14:05-14:50

14.

Краязнаўства

Панядзелак

Васільева Д.М.

VI

09:00-09:45

15.

Культура моўных зносін

Аўторак

Сімончык С.М.

VII

15:00-15:45

16.

Паэтычныя  гімны  марфалогіі

Пятніца

Гуня-Ажог В.І.

VII

15:00-15:45

17.

Тэкстыльныя  фантазіі

Серада

Шорах Л.В.

VII

15:45-16:30

18.

Вышыўка  стужкамі

Чацвер

Шорах Л.В.

VIII

14:40-15:25

19.

Ад значэння да напісання

Серада

Гуня-Ажог В.І.

VIII

10:55-11:40

20.

Абагульняючы  факультатыўны  курс па гісторыі Беларусі

Серада

Сямейка А.І. 

IX

14:40-15:25

21.

Складаны сказ без складанасці

Чацвер

Кунай Н.Ф.

IX

15:00-15:45

22.

Сакрэты сінтаксісу  і пунктуацыі

Аўторак

Гуня-Ажог В.І.

IX

08:10-08:55

23.

Лексіка-граматычны практыкум Серада Касцюк С.М. X 15:30-16:15

 

 

Расклад   факультатыýных  заняткаý  на першае паўгоддзе

2021/2022  навучальнага  года

 

Назва факультатыўных заняткаў

Дзень правядзення

Настаўнікі

Клас

Час правядзення

1.

Вытокі  роднай мовы

Панядзелак 

Сапон Л.Л.

I

13:00-13:45

2.

Матэматычная вясёлка

Аўторак

Сапон Л.Л.

I

13:00-13:45

3.

Мой  край

Серада

Сапон Л.Л.

I

13:00-13:45

4.

Вытокі роднай мовы

Серада

Домніч Н.І.

II

13:00-13:45

5.

Матэматычная вясёлка

Панядзелак

Домніч Н.І.

II

13:00-13:45

6.

Матэматычная вясёлка

Серада

Гараст С.У.

III

14:05-14:50

7.

Вытокі роднай мовы

Пятніца

Гараст С.У.

III

14:05-14:50

8.

Вытокі роднай мовы

Панядзелак

Федарчук Г.В.

IV

14:05-14:50

9.

Матэматычная  вясёлка

Серада

Федарчук Г.В.

IV

14:05-14:50

10.

Будучыня  пачынаецца сёння

Чацвер

Федарчук Г.В.

IV

14:05-14:50

11.

Уводзіны ў інфарматыку

Пятніца

Крупкевіч Я.І.

V

14:45-15:30

12.

Практыкум па чытанні

Чацвер

Касцюк С.М.

V

14:45-15:30

13.

Сакрэты словазмянення, слова- і формаўтварэння

Аўторак

Кунай  Н.Ф.

VI

14:45-15:30

14.

Краязнаўства

Панядзелак

Васільева Д.М.

VI

14:05-1450

15.

Культура моўных зносін

Чацвер

Сімончык С.М.

VII

14:45-15:30

16.

Паэтычныя  гімны  марфалогіі

Пятніца

Гуня-Ажог В.І.

VII

14:45-15:30

17.

Тэкстыльныя  фантазіі

Серада

Шорах Л.В.

VII

15:45-16:30

18.

Вышыўка  стужкамі

Чацвер

Шорах Л.В.

VIII

15:45-16:30

19.

Ад значэння да напісання

Чацвер

Гуня-Ажог В.І.

VIII

14:45-15:30

20.

Абагульняючы  факультатыўны  курс па гісторыі Беларусі

Панядзелак

Сямейка А.І. 

IX

15:45-16:30

21.

Складаны сказ без складанасці

Серада

Кунай Н.Ф.

IX

14:45-15:30

22.

Сакрэты сінтаксісу  і пунктуацыі

Пятніца

Гуня-Ажог В.І.

IX

09:00-09:45

23.

Лексіка-граматычны практыкум Панядзелак Касцюк С.М. X 14:05-14:50

 

 

Ещё в этом разделе